fungujeme v režime OTP a riadime sa podľa aktuálneho COVID automatu

  Image

  Jesenné pobyty Hotel Krpáčovo

  V Nízkych Tatrách je najkrajšia príroda a počasie na jeseň. Príroda ponúka pestré farby a najkrajšie výhľady na prírodnú scenériu. Jeseň na Krpačove je ako stvorená na prechádzky alebo túry na známe kopce strediska Jasná Chopok a Ďumbier. Objavte krásy pestrofarebnej tatranskej prírody ešte skôr ako sa uzavrú turistické chodníky a načerpajte silu do zimnej sezóny 2018 /2019.Pre menej náročných turistov je možnosť prechádzky na tále. V prípade, že turistika Vám nič nehovorí stále je tu možnosť vyraziť si do blízkeho okolia a spoznať krásy Horehronia.

  Cenník ubytovania

    1.9.2018  - 23.12.2018
  Apartmán s kuchyňou 2 os. 50 EUR
    2 až 4 osoby
    manželská posteľ
    Možnosť prístelky
  3os.    75 EUR
  4os. 100 EUR
  Apartmán 1os. 30 EUR
    2 až 4 osoby
    manželská posteľ
    Možnosť prístelky
  Izba s balkónom 1os. 24 EUR
    2 až 4 osoby
    manželská posteľ
    Možnosť prístelky
  Izba bez balkóna 1os. 24 EUR
    2 až 4 osoby
    manželská posteľ
    Možnosť prístelky
  Rodinná izba IZBA V REKONŠTRUKCII
    4 až 6 osoby
    2x manželská posteľ
    Možnosť prístelky

  Cenník doplnkových služieb

    Prístelky
  do 3 rokov ZADARMO
  4 - 11 rokov 12 EUR
  12 < rokov 16 EUR
  • Jesenná romantika v Krpáčove

   Prežite nezabudnuteľné, romantické chvíle v objatí nízkotatranskej prírody, ktorá ponúka relax a oddych. Len vy dvaja a okúzľujúca atmosféra.Začnite pobyt romantickou večerou s fľašou kvalitného vína od nás ako pozornosťou na privítanie. Užívajte si prechádzky po okolí medveďou cestičkou alebo do blízkeho okolia jazera Krpáčovo. Využite naše romantické balíčky a pripravte tak svojej polovičke milé prekvapenie.

    
  • Relaxačné pobyty pre seniorov

   Relax a starostlivosť o seba je dôležitá v každom veku, preto sme pre Vás pripravili pobytový balík “Senior na Krpačove” , vďaka ktorému zažijete relax u prostred krásnej nízkotatranskej prírody. Prechádzky na čerstvom vzduch Vám dodajú pozitívnu energiu a pre dokonalý zážitok je možné absolovovať rôzne druhy masáži . Naša kuchyňa Vám ponúka zažiť gurmánsky zážitok  v podobe večere zloženej s predjedla, domacej kuchyne?, čapovaného pivka alebo flaše dobrého vína.

    
  • Jesenná turistika v Nízkych Tatrách

   Ako správny turista aj ty plánuješ tripy na končiare v Nízkych Tatrách? Ponúkame Ti ubytovanie v ideálnej blízkosti od východiskových bodov na výstupy, aby si vždy čerstvý, oddychnutý a plný síl vyrazil na hory a večer unavený po celodennej túre našiel komfortné ubytovanie s prvotriednymi službami s možnosťou vychutnať si dobré pivko v bare pod hotelom, kde zhodnotíš svoj deň a načerpáš  nové sily na ďalšie dobrodružstvo.

    

  Hotel Krpáčovo

  Hotel Krpáčovo - Relax - Príroda Hotel Krpáčovo bývalý Hotel Biotika posyktuje plnohodnotné ubytovanie pre 86 osôb. Všetky izby sú štandardne zariadené, vybavené vlastným sociálnym zariadením. Väčšina izieb má 2 vlastné balkóny, na ktorých si môžete vychutnať rannú kávu, zrelaxovať a počúvať zvuky prírody.

   

  Kontakt

  Hotel Krpáčovo
  Krpáčovo 471
  Krpáčovo - Horná Lehota
  Slovensko
  976 98

  IČO: 47024801
  IČ DPH: SK 2023714341
  DIČ: 2023714341
  GPS: 48.876895 , 19.561879
  Web: hotelkrpacovo.sk/
  Mail: hotelkrpacovo@gmail.com
  Telefón: +421 905 780 694
  © 2017 Hotel Krpáčovo Všetky práva vyhradené.