Jesenné pobyty

V Nízkych Tatrách je najkrajšia príroda a počasie na jeseň. Príroda ponúka pestré farby a najkrajšie výhľady na prírodnú scenériu. Jeseň na Krpačove je ako stvorená na prechádzky alebo túry na známe kopce strediska jasná chopok a ďumbier. Objavte krásy pestrofarebnej tatranskej prírody ešte skôr ako sa uzavrú turistické chodníky a načerpajte silu do zimnej sezóny. Pre menej náročných turistov je možnosť prechádzky na Tále.V prípade, že turistika Vám nič nehovorí stále je tu možnosť vyraziť si do blízkeho okolia a spoznať krásy Horehronia.

Jesenný pobyty
 
Apartmán s kuchyňou  
Apartmán  
Izba s balkónom  
Izba bez balkóna  
Rodinná izba  

Jesenné pobyty na Krpáčove

 • Jesenná romantika v Krpáčove

  Prežite nezabudnuteľné, romantické chvíle v objatí nízkotatranskej prírody, ktorá ponúka relax a oddych. Len vy dvaja a okúzľujúca atmosféra.Začnite pobyt romantickou večerou s fľašou kvalitného vína od nás ako pozornosťou na privítanie. Užívajte si prechádzky po okolí medveďou cestičkou alebo do blízkeho okolia jazera Krpáčovo. Využite naše romantické balíčky a pripravte tak svojej polovičke milé prekvapenie.

   
 • Relaxačné pobyty pre seniorov

  Relax a starostlivosť o seba je dôležitá v každom veku, preto sme pre Vás pripravili pobytový balík “Senior na Krpačove” , vďaka ktorému zažijete relax u prostred krásnej nízkotatranskej prírody. Prechádzky na čerstvom vzduch Vám dodajú pozitívnu energiu a pre dokonalý zážitok je možné absolovovať rôzne druhy masáži . Naša kuchyňa Vám ponúka zažiť gurmánsky zážitok  v podobe večere zloženej s predjedla, domacej kuchyne?, čapovaného pivka alebo flaše dobrého vína.

   
 • Jesenná turistika v Nízkych Tatrách

  Ako správny turista aj ty plánuješ tripy na končiare v Nízkych Tatrách? Ponúkame Ti ubytovanie v ideálnej blízkosti od východiskových bodov na výstupy, aby si vždy čerstvý, oddychnutý a plný síl vyrazil na hory a večer unavený po celodennej túre našiel komfortné ubytovanie s prvotriednymi službami s možnosťou vychutnať si dobré pivko v bare pod hotelom, kde zhodnotíš svoj deň a načerpáš  nové sily na ďalšie dobrodružstvo.

   

Hotel Krpáčovo

Hotel Krpáčovo - Relax - Príroda Hotel Krpáčovo bývalý Hotel Biotika posyktuje plnohodnotné ubytovanie pre 86 osôb. Všetky izby sú štandardne zariadené, vybavené vlastným sociálnym zariadením. Väčšina izieb má 2 vlastné balkóny, na ktorých si môžete vychutnať rannú kávu, zrelaxovať a počúvať zvuky prírody.

 

Kontakt

Hotel Krpáčovo
Krpáčovo 471
Krpáčovo - Horná Lehota
Slovensko
976 98

IČO: 47024801
IČ DPH: SK 2023714341
DIČ: 2023714341
GPS: 48.876895 , 19.561879
Web: hotelkrpacovo.sk/
Mail: hotelkrpacovo@gmail.com
Telefón: +421 905 780 694
© 2017 Hotel Krpáčovo Všetky práva vyhradené.